COVERGUARD LYNXX polariseeritud kaitseprillid

6LYNP00NSI
Saadavus: laos olemas
22.00 
(KM-ga)

COVERGUARD LYNXX polariseeritud kaitseprillid on äärmiselt mugavad. Sportliku disainiga kaitseprillide polariseeritud klaasid vähendavad horisontaalseid peegeldusi ja muudavad nägemise seeläbi selgemaks ning täpsemaks, väsitades sedasi vähem silmi. Polükarbonaadist kriimustuskindel lääts on UV kaitsega. Pehmed ja isereguleeruvad sangad sobituvad erinevate peakujudega. Libisemiskindel ninasild.

Coverguard LYNXX polariseeritud kaitseprillid vastavad standardile EN 166 – garanteeritud minimaalne vastupidavus igapäeva riskidele, sh. prillide mahapillamine, vananemine valguse käes, vastupidavus kuumusele ja korrosioonile. EN 172 – omab päikesekaitsefiltreid tööstuslikuks kasutamiseks.

  • EN 172: 1994 + A1: 2000 + A2: 2001
  • EN 166: 2001
  • Polariseeritud läätsed: Polükarbonaat 2,2 mm, 5-3.1 1FT
  • Raam: Polükarbonaat + TPR, FT
  • Lääts: Kriimustusvastase töötluse ja UV-kaitsega
  • Kaal: 28 g

COVERGUARD® pakub laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid ning isikukaitsevahendeid taskukohaste hindadega. Nende tooted vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
6LYNP00NSItk
22.00 
Laos olemas100105450564052604

Coverguard

Coverguard on globaalne tööohutustoodete bränd Prantsusmaalt, mida müüakse enam kui 100 erinevas riigis. Nende tootevalikust leiab laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Samuti on esindatud isikukaitsevahendid, mis aitavad luua turvalisema töökeskkonna.

Coverguard tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.