3M SF3701 SECUREFIT SCOTCHGARD kaitseprillid

3MSF3701SGAF-BLU
Saadavus: laos olemas
19.90 
(KM-ga)

3M SF3701 SecureFit Scotchgard kaitseprillid, värvitu. 3M™ SecureFit™ ühendab endas Pressure Diffusion tehnoloogia ja Over the Glass omadused, mis laseb ka retseptiprillide kandjatel saada kasu SecureFit™ kaitseprillide mugavusest.

Scotchgard kaitseprillid – sobivus, mida soovid ja kaitse, mida vajad. Reguleeritavad raamid, et kohanduda erinevate näokujude ja prillide asenditega. Pressure Diffusion Temple (PDT) tehnoloogia – prilli sangade surve kõrvadele on hajutatud kogu sanga ulatuses. Scotchgard™ Anti-Fog kate pakub udu – ja kriimustuskaitset (valitud mudelid), suurem vastupanu udule kui teistel traditsioonilistel udu vastastel katetel, kuni 25 pesu veega. Anti-Scratch+ kate pakub vastupidavat kaitset kriimustuste eest isegi raskes töö keskkonnas. Scotchgard lääts neelab 99,9% UVA ja UVB kiirtest.

SecureFit kaitseprillid omavad standardit EN 166: 2001 – garanteeritud minimaalne vastupidavus igapäeva riskidele, sh. prillide mahapillamine, vananemine valguse käes, vastupidavus kuumusele ja korrosioonile.

  • EN 166: 2001
  • Võimalik lisada kulmukaitse
  • Scotchgard™ Anti-Fog kate
  • Anti-Scratch+ kate
  • Pressure Diffusion Temple (PDT) tehnoloogia
  • Neelab 99,9% UVA ja UVB kiirtest

3M silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
3MSF3701SGAF-BLUtk
19.90 
Laos olemas204054596731936

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.