3M kõrvatropid ühenduspaelaga 26 dB

3M1271
Saadavus: laos olemas
1.45 
(KM-ga)

3M kõrvatropid on ette nähtud kõrvakanalisse sisestamiseks, et vähendada mürataseme ja valju heli ohtlikkust. Kõrvatroppe on hea sõrmede vahel hoida ning seetõttu ka lihtsam kõrva asetada. Standardsuurus sobib enamikule kasutajatest. Polüesterpael kõrvatroppide küljes ei lase neil ära kaduda ning hoiab need alati käeulatuses, mistõttu on kaitsevahendid sobivad just pausidega töö jaoks. Kasutamise vaheaegadel võib kõrvatroppe hoida vööklambriga käepärases karbis, kus need mustaks ei lähe.

  • SNR 26 dB
  • Korduvkasutatavad
  • Ühenduspaelaga
  • Kaasas papist hoiukonteiner

Üleilmse korporatiooni 3M eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. 3M kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
3M1271paar
1.45 
Laos olemas300505010027818675

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.