TEGERA 2311 neopreenist kemikaalikindad

-
3.20 
(KM-ga)
Puhasta

TEGERA 2311 neopreenist kemikaalikindad. Kõrge kvaliteediga kemikaalikindlad kindad sobivad kasutamiseks erinevate kemikaalidega, toiduainete käitlemiseks (v.a rasvase toidu käitlemiseks) ja üldiste tööde jaoks. Teemant haardemuster peopesades suurendab haarduvust ning muudab libedate objektide käitlemise lihtsamaks. Kemikaalikindlatel kinnastel on 0,7* mm (*chem-layer) paksune lateks/neopreeni väline kiht ning pehme veluurvooder. Kinnaste pikkus on 32 cm.

Esmased kasutuskohad: kemikaaliohltik keskkond, mikrobioloogilise ohuga keskkond, tervist kahjustav keskkond, söövitav keskkond, märg ja niiske keskkond, määriv keskkond, karm keskkond.

TEGERA 2311 neopreenist kemikaalikindad vastavad EN 388: 2016 mehaanilise vastupidavuse standardile: kulumiskindlus 3/4, lõikekindlus 1/5, rebimiskindlus 1/4, torkekindlus 0/4. Ning standardile EN 374-1: 2016 – kaitsekindad kemikaalide ja mikroorganismide eest. Loe kinnaste märgistuste kohta rohkem SIIT.

Hoiatus! Sobiva kemikaalikaitsekinda valik sõltub kindlasti töötingimustest ja -keskkonnast. Valiku peab tegema kompetentne isik, kes teab täpselt töötingimusi ja kinnaste kasutuspiiranguid.

  • Materjal: lateks, neopreen
  • Vooder: veluurvoodriga
  • Peopesa struktuur: teemant haardemuster
  • Pikkus 32 cm
  • Kategooria III
  • EN ISO 374-1:2016/Type A: AKLMNPST
  • EN 388:2016: 3110X

Rootsi kvaliteediga Tegera tooted kaitsevad käsi igas olukorras. Pika ajalooga ettevõtte tooteportfellist leiab laia valiku töökindaid igasse töökeskkonda. Igal kindal on oma eripära, mis kaitsevad töötamise ajal käsi. Kõikidel Tegera töökinnastel on ühiseks jooneks: ergonoomilisus, mugavus, sobivus ja parim võimalik kaitsetase.

TootekoodÜhikSuurusHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
2311-09paar9
3.20 
Saadavus: laos olemas
144127340118354392
2311-10paar10
3.20 
Saadavus: laos vähe
144127340118354484

TEGERA

TEGERA toodetel on ühine joon: need on kõrge kvaliteediga, neid on mugav kanda ja nad näevad suurepärased välja. Igal kindal on oma eripärad, mis kaitsevad töötamise ajal käsi.

TEGERA® kvaliteetsed tooted kaitsevad käsi igas olukorras. Eriline tähelepanu ergonoomikale, mugavusele ja sobivusele on andnud parima võimaliku kaitsetasemega kindad.

TEGERA® ajalugu on täis edulugusid ja põhjalikke teadmisi. TEGERA®-le annab tugevuse pikk kogemus. TEGERA® tooteid on projekteeritud ja arendatud Rootsis Leksandis alates 1949. aastast.

Ohutusstandardite ületamiseks pakub TEGERA® teie kätele suurepärase sobivuse, tunde ja funktsiooni. Võite meie kindaid usaldada, pakkudes suurepärast kaitset sisselõigete ja mehaaniliste kahjustuste ning kemikaalide ja ekstreemsete temperatuuride eest.

Pideva tootearenduse, põhjaliku materjaliteabe ja arenenud teaduskoostöö kaudu jäävad meie tooted uuenduslike kaitsekindade esirinnas. Ja need arenevad edasi, kui ilmnevad uued teadmised.

Lisaks pikaajalistele töökindlusele ja suurepärasele kvaliteedile pakub TEGERA® enneolematut valikut töökindaid igaks võimalikuks tööks. Meie eesmärk on seda laia valikut säilitada ja arendada. Teeme seda osaliselt, kuulates oma kasutajaid ja jälgides nende vajadusi. TEGERA® tootevalik kasvab pidevalt ja täieneb.