SHOWA 7565 biolagunevad nitriilkindad puudrita, 100 tk

-
0.00 
(KM-ga)

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

SHOWA 7565 biolagunevad nitriilkindad puudrita, 100 tk pakendis. Showa ühekordsed biolagunevad kindad on kerged ja suurendatud tundlikkusega. Hea vastupidavusega nitriilkinnaste paksus on 0,15 mm ja kinda pikkus on 295 mm. Antistaatilised mustad nitriilkindad kaitsevad kergemate kemikaalide läbitungimise eest (näiteks põllumajanduses ja aianduses) ning on heaks kiidetud toidu käitlemiseks. Mugavuse suurendamiseks ja allergiaohu vähendamiseks ei ole Showa 7565 biolagunevate nitriilkinnaste koostisesse lisatud lateksit, silikooni, plastifikaatorit ja puudrit.

Nitriilkindad on klooritud ehk klooriga töödeldud, mis parandab kinnaste omadusi ja muudab need kergemini kasutatavaks nii kätte tõmbamisel kui ära võtmisel. Klooritud kindaid eelistatakse toiduainetetööstuses, kuna need vähendavad saastumisohtu ja ei jäta toiduainetele jääke. Karestatud muster kinnastel parandab haarduvust, kuid samal ajal ei vähenda puutetundlikkust. SHOWA Eco Besti Technology ® nitriilkindad on keskkonnasõbralikud. Laboritesti tulemusel 82% laguneb vaid 386 päevaga.

Kasutusvaldkond: Põllumajanduses, aianduses, koristamisel, värvimisel, toiduainetetööstuses, autotööstuses ja teistel täpsust nõudvateks töödeks.

SHOWA 7565 nitriilkindad vastavad standarditele: EN ISO 374-1: 2016/Type B kaitse kemikaalide ja EN ISO 374-5: 2016 mikroorganismide ja viiruste eest. Kindaid tuleb säilitada originaalpakendis kuivas kohas, kaitstuna otsese päikesevalguse ja kuumuse eest, temperatuuril 10ºC kuni 30ºC. Loe kinnaste märgistuste kohta rohkem SIIT.

  • Kategooria III
  • EN ISO 374 – 1: 2016/Type B
  • EN ISO 374-5: 2016
  • HoReCa
  • Klooritud ehk klooriga töödeldud
  • Silikooni, lateksi, plastifikaatori ja puudri vabad
  • Biolagunevad
  • Paksus 0,15 mm ja pikkus 295 mm

SHOWA pakub kõrgeima kvaliteediga innovaatilisi töökindaid. SHOWA tehnoloogia on muutnud kindatööstuse arengut, nende eesmärk on pidevalt areneda ja avastada uusi tehnoloogiaid, mis kaitsevad käsi veelgi ekstreemsemates keskkondades, pakkudes samal ajal maksimaalset mugavust.

Suurus

8, 9, 10, 11

Showa

Showa on kaitsekinnaste arendaja ja tootja aastast 1950. Nad on teerajajad töökinnaste kvaliteedis ja kaitseomadustes ning nende tehnoloogia on igaveseks muutnud töökinnaste tööstusharu.

Showa püüdleb läbi uuenduste ja innovatsiooni pidevalt täiuslikkuse poole. Selleks et luua tehnoloogiaid ja lahendusi, mis aitavad toota parimaid ja funktsionaalsemaid töökindaid turul.