PORTWEST SK27 kõrgnähtavad töösokid

-
9.00 
(KM-ga)
Puhasta

PORTWEST SK27 kõrgnähtavad töösokid hoiavad sind nähtavana nii päevavalguses kui ka hämaras. Pehmetel ja mugavatel sokkidel on tugevdatud kanna- ja varbaosa. Soki materjal kannab jalgadelt niiskuse eemale. Sobivad ideaalselt teetöölistele, laotöölistele, raudteetöölistele, ratturitele ja teistele, kes peavad ümbritsevas keskkonnas paremini nähtavad olema.

  • Soki kõrgus 27 cm
  • Kõrgnähtav kangas hoiab sind nähtavana nii päevavalguses kui ka hämaras
  • Tugevdatud kanna- ja varbaosa
  • Niiskustimav kangas
  • Materjal: 70% Polüester, 30% Nailon

PORTWEST töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes.

TootekoodÜhikVärvusSuurusHindLaoseisKogus kastisTriipkood
SK27-39-43paarHiviz39-42
9.00 
Saadavus: laos olemas
1445036108327676
SK27-44-48paarHiviz44-48
9.00 
Saadavus: laos olemas
1445036108327683

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.