PORTWEST PS73 HEIGHT ENDURANCE kaitsekiiver

PS73ORR
Saadavus: laos vähe
44.00 
(KM-ga)

PORTWEST PS73 HEIGHT ENDURANCE kaitsekiiver sobib kasutamiseks erinevates töökeskkondades, s.h kõrgtöödeks, päästetöödeks, mägironimiseks jm. Spetsiaalselt kõrgtöödeks disainitud kaitsekiivril on rullpinguti, mis reguleerib peavõru suurust ja 4-punktilise kinnitusega lõuarihm. Kergekaalulisel nokata kiivril on ventilatsiooniavad, mis võimaldavad värske õhuvoolu pea ümber ning ennetavad higistamist. Kiivril on kõrgnähtav värv, et kandja oleks paremini märgatav.


PÕHIOMADUSED:

  • Materjal – ABS, EPS (Vaht Polüstüreen)
  • Kasutusaeg – 7 aastat (kahjustamata kujul)
  • Sobib kõrgtöödeks, päästetöödeks, mägironimiseks jm
  • 4-punktilise kinnitusega lõuarihm
  • Rullpinguti reguleerib peavõru suurust
  • Kergekaaluline
  • Silmatorkav värvus

STANDARDID:

EN 12492 – kõrgtööde kaitsekiiver, mis sobib töödeks kõrgustes

EN 397 – tööstuslik kaitsekiiver, mis sobib üldehitustöödeks

Portwest tootearenduses on pööratud suurt rõhku vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele. Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid, turvajalanõusid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes.

TootekoodÜhikHindLaoseis
PS73ORRtk
44.00 
Laos vähe

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.