PORTWEST FC94 jäänaelikud jalatsitele

-
12.00 
(KM-ga)
Puhasta

PORTWEST FC94 jäänaelikud jalatsitele vähendab libisemisriski jääl, lumel, märjal murul ja mudas. Libisemistõket on lihtne paigaldada ning see sobib iga kinga ja saapaga. Libisemise eest kaitsevad 6 terasest naela.

  • Materjal – naturaalne kumm, terasest naelad
  • L – 40 – 44
  • XL – 44 – 47

Portwest tootearenduses on pööratud suurt rõhku vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele. Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid, turvajalanõusid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes.

 

TootekoodÜhikSuurusHindLaoseisKogus kastisTriipkood
FC94 LpaarL
12.00 
Saadavus: laos olemas
755036108185993
FC94 XLpaarXL
12.00 
Saadavus: laos olemas
755036108186006

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.