PORTWEST HA18 kiivrialusmüts

HA18
Saadavus: laos olemas
10.50 
(KM-ga)

PORTWEST HA18 kiivrialusmüts hoiab pea soojas. Venivast materjalist müts hoiab tihedalt ümber pea ning sobib tänu sellele ideaalselt kaitsekiivrite alla kandmiseks.

  • Mütsi kangas juhib nahalt niiskuse eemale ning hoiab teid kuiva ja soojana
  • 4-way stretch materjal tagab venivuse ja mugavuse
  • Materjal: Kingsmill Polüester Stretch: 92% Polüester, 8% Elastaan, 240 g
  • Universaalne suurus

PORTWEST töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes.

TootekoodÜhikHindLaoseisTriipkood
HA18tk
10.50 
Laos olemas5036108317165

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.