PORTWEST B027 laste kootud müts sisseehitatud LED pealambiga, 150 lm

-
9.80 
(KM-ga)
Puhasta

PORTWEST B027 laste kootud müts sisseehitatud LED pealambiga. Soojal ja pehmel mütsil on eemaldatav LED lamp, et saaksid mütsi pesumasinas pesta. Lambil on kolm erinevat töörežiimi. Lampi on võimalik läbi USB väljundi laadida, lambi aku kestvus on 2-4 h (lambi aku on mütsiga kaasas). Valikus on kaks erinevat tooni – kollane ja must.

  • Materjal – 100% Acrylic
  • Võimsus 150 luumenit
  • Tööaeg 2-4 h
  • Kolm töörežiimi: tugev, keskmine ja vilkuv
  • Kõrge valgustusrežiim valgustab 10 m ja keskmine 5 m.
  • CE sertifitseeritud

PORTWEST töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes.

TootekoodÜhikVärvusHindLaoseisKogus kastisTriipkood
B027 KOLLANE*tkKollane
9.80 
Saadavus: laos vähe
1445036108321506
B027 MUSTtkMust
9.80 
Saadavus: laos olemas
1445036108321483

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.