HONEYWELL CHAINEX kindafiksaator

2AGFDO000A46*
Saadavus: laos olemas
0.30 
(KM-ga)

HONEYWELL CHAINEX kindafiksaator on mõeldud CHAINEX 2000 terassõrmiku paremaks kinnitamiseks ümber käelaba. Kindapingutaja on hügieeniline ja elastne. Sobib kasutamiseks näiteks toiduainetööstuses metallvõrgust kinnaste paigal hoidmiseks. Tagab lõikekindlate kinnaste parema istuvuse ja püsivuse käes. Hoidja on ühes suuruses, kuid lõikega, mis sobib kõigile käesuurustele.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
2AGFDO000A46*tk
0.30 
Laos olemas1003601310000802

Honeywell

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid, millel on ärihuvid lennunduse, kosmosetehnika, autotööstuse toodete, tööstuslike juhtimissüsteemide ja isikukaitsevahendite valdkonnas. Ettevõtte asutas Mark C. Honeywell 1906. aastal AlliedSignali ja Honeywell Inc. ühinemise tulemusel, kuid nimi Honeywell seisab endiselt oma kaubamärgi tuntuse ja eduka ajaloo tõttu. 

Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.