EUROTECHNIQUE 2480 ALASKA nahast talvekindad

2480
Saadavus: laos olemas
13.50 
(KM-ga)

EUROTECHNIQUE 2480 ALASKA nahast talvekindad on mugavad ja vastupidavad. Kinnastel on Thinsulate vooder, mis hoiab käed soojas ka väga külma ilmaga. Külma ja niiskuskindlad kindad on looma pealisnahaga. Tänu laiale randmeosale saab kindad väga määriva töö puhul kergest käest raputada. Kvaliteetsed kindad on käes mugavad ja pakuvad head kaitset.

Kasutusvaldkond: sobivad kasutamiseks mitmesuguste ehitustööde tegemisel talvises ja niisketes oludes, tööstuses, põllumajanduses, koristamisel ja kodumajapidamises, vabal ajal.

Voodriga töökindad vastavad EN 388 mehaanilise ohu kaitse standardiile, EN 511 külma kaitse standardile ja EN 420 kaitsekinnaste üldnõuete standardile. Loe kinnaste märgistuste kohta rohkem SIIT.

  • Kategooria II
  • EN 388
  • EN 420
  • EN 511
  • Material: Looma pealisnahak
  • Vooder: Thinsulate

Eurotechnique – töökinnaste spetsialistid Prantsusmaalt! Lõikekindlad kindad, keevitajakindad, kuuma- ja külmakaitsega kindad, PVC kattega ja Kevlar tehnoloogiaga kindad. Ükskõik millise otstarbega töökindaid vajate, Eurotechnique valikust leiab alati sobivaima. Eurotechnique kuulub Euro Protection gruppi, mis tegeleb isikukaitsevahendite arendamise, tootmise ja levitamisega.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
2480paar
13.50 
Laos olemas120123435241024800

Eurotechnique

Eurotechnique – töökinnaste spetsialistid Prantsusmaalt!

Lõikekindlad kindad, keevitajakindad, kuuma- ja külmakaitsega kindad, PVC kattega ja Kevlar tehnoloogiaga kindad. Ükskõik millise otstarbega töökindaid vajate, Eurotechnique valikust leiab alati sobivaima.

Eurotechnique kuulub Coverguard gruppi, mis tegeleb isikukaitsevahendite arendamise, tootmise ja levitamisega.