EUROTECHNIQUE 154 nahk-riie töökindad

154
Saadavus: laos olemas
2.80 
(KM-ga)

EUROTECHNIQUE 154 nahk-riie töökindad on ülimalt vastupidavad ja mugavad. Kinnaste peopesas ja sõrmeotstes on looma alusnahk. Tugevdatud nimetissõrme, pöidla ja peopesaga ning tugevdatud õmblustega. Kinnastel on puuvillane vooder. Laia randmega kinnaste eeliseks on see, et need saab lihtsalt käest raputada ning samamoodi lihtsalt jälle kätte lükata ilma, et kinda pealmist osa puutuma peaks. Lisaks saab laia randme sisse vajadusel varrukad lükata, et mustus varrukasse ei satuks. Nahk-riie töökindad sobivad erinevateks raskemateks töödeks.

Kasutusvaldkond: sobivad raskemateks töödeks kuivas keskkonnas, ehitusele, laotöödeks, puidutöötlemisel jm.

Eurotechnique töökindad vastavad EN 420 kaitsekinnaste üldnõuete standardile ja EN 388: 2016 mehaanilise vastupidavuse standardile. Loe kinnaste märgistuste kohta rohkem SIIT.

  • Kategooria II
  • EN 420
  • EN 388: 2016

Eurotechnique – töökinnaste spetsialistid Prantsusmaalt! Lõikekindlad kindad, keevitajakindad, kuuma- ja külmakaitsega kindad, PVC kattega ja Kevlar tehnoloogiaga kindad. Ükskõik millise otstarbega töökindaid vajate, Eurotechnique valikust leiab alati sobivaima. Eurotechnique kuulub Euro Protection gruppi, mis tegeleb isikukaitsevahendite arendamise, tootmise ja levitamisega.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
154paar
2.80 
Laos olemas60123435241001542

Eurotechnique

Eurotechnique – töökinnaste spetsialistid Prantsusmaalt!

Lõikekindlad kindad, keevitajakindad, kuuma- ja külmakaitsega kindad, PVC kattega ja Kevlar tehnoloogiaga kindad. Ükskõik millise otstarbega töökindaid vajate, Eurotechnique valikust leiab alati sobivaima.

Eurotechnique kuulub Coverguard gruppi, mis tegeleb isikukaitsevahendite arendamise, tootmise ja levitamisega.