COVERGUARD EUROCUT IMPACT 100 nitriilkattega kindad, lõikekindlus C

-
14.90 
(KM-ga)
Puhasta

COVERGUARD EUROCUT IMPACT 100 nitriilkattega kindad, lõikekindlus C. Termoplastilisest kummist (TPR) tugevdused käeseljal ja sõrmedel vähendavad ja summutavad lööke. Töökinnaste lõikekindlust suurendab õmblusteta HDPE/polüester/elastaan kangas. Karestatud kahekordne nitriilkate peopesadel tagab hea haarduvuse nii kuivas kui ka kergelt niiskes ja õlises keskkonnas. Suurepärase kulumiskindlusega (kulumis- ja rebimiskindlus 4/4). Neoonvärvides kangas suurendab kandja nähtavust. Kindad on sobilikud üldehitusel ja muudel rasketel töödel, kus on oluline kinda vastupidavus ja kaitse sisselõigete eest.

PÕHIOMADUSED:

  • Materjal – õmblusteta HDPE/polüester/elastaan kangas
  • Peopesa – karestatud kahekordne nitriilkate
  • Löögikindlad töökindad – käeseljal ja sõrmedel on termoplastilisest kummist (TPR) tugevdused

Kasutusvaldkond: kuiv  ja kergelt niiske ja õline keskkond, üldised hooldustööd, transport ja logistika, klaasi ja metalliga kokkupuutuv töö, tootmine ja tööstus, kaevandused, jm.

STANDARDID:

Kategooria II – Kindad, mis kaitsevad keskmise ohu eest

EN 388 mehaanilise vastupidavuse standard:

  • Kulumiskindlus 4 (min. 0, max. 4)
  • Lõikekindlus 3 (min. 0, max. 5)
  • Rebimiskindlus 4 (min. 0, max. 4)
  • Torkekindlus 3 (min. 0, max. 4)
  • Lõikekindlus C (min. A, max. F)

EN 420: 2003 + A1: 2009 kaitsekinnaste üldnõuete standard.

Loe kinnaste märgistuste kohta rohkem SIIT.

COVERGUARD® pakub laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid, töökindaid ning isikukaitsevahendeid taskukohaste hindadega. Nende tooted vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.

TootekoodÜhikSuurusHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
1CHIC60009paar9
14.90 
Saadavus: laos olemas
5055450564040298
1CHIC60010paar10
14.90 
Saadavus: laos olemas
5055450564040304

Coverguard

Coverguard on globaalne tööohutustoodete bränd Prantsusmaalt, mida müüakse enam kui 100 erinevas riigis. Nende tootevalikust leiab laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Samuti on esindatud isikukaitsevahendid, mis aitavad luua turvalisema töökeskkonna.

Coverguard tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.