COLLONIL WATERSTOP immutav niiskuskaitse 200 ml

Waterstop200
Saadavus: laos olemas
6.70 
(KM-ga)

COLLONIL Waterstop immutav niiskuskaitse 200 ml. Universaalne immutav pihusti sileda naha, samsi, veluuri, nubuki ja High Tech materjalidele. Kaitseb jalanõusid, rõivaid, kotte jne niiskuse, pori ja soolarantide eest.

Kasutamine: loksutada, pihustada puhtale pinnale umbes 20 cm kauguselt, vältides tilku ja laialivalgumist (esmakordsel töötlemisel korda tegevust 2-3 korda). Lasta imbuda ja kuivada, seejärel sile nahk poleerida ning kare nahk karestada. Uuenda kaitset vastavalt jalatsite kandmissagedusele ning ilmastiku tingimustele.

NB! Jalanõude eluea pikendamiseks kasuta vahendit juba enne jalatsi esimest kandmist!

Collonil on olnud jalanõude hooldusekspert juba enam kui 100 aastat! Kõrge kvaliteedi ja efektiivsusega tooted on muutnud kingade ja jalanõude hoolduse revolutsiooniliseks. Saksamaalt pärit jalatsite hooldusvahendite tootja Collonil tootevalikust leiab spetsiaalseid hooldusvahendeid. Need kaitsevad Sinu jalatseid niiskuse, soola, pori ja teiste välismõjude eest ning aitavad seeläbi pikendada nende eluiga.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
Waterstop200tk
6.70 
Laos olemas124002092021662

Collonil

Collonil on olnud jalanõude hooldusekspert juba enam kui 100 aastat! Kõrge kvaliteedi ja efektiivsusega tooted on muutnud kingade ja jalanõude hoolduse revolutsiooniliseks.

Saksamaalt pärit jalatsite hooldusvahendite tootja Collonil tootevalikust leiab spetsiaalseid hooldusvahendeid. Need kaitsevad Sinu jalatseid niiskuse, soola, pori ja teiste välismõjude eest ning aitavad seeläbi pikendada nende eluiga.