COLLONIL NANOPRO hooldusvahend 300 ml

Nanopro300
Saadavus: laos olemas
10.50 
(KM-ga)

COLLONIL Nanopro hooldusvahend 300 ml. Tänu süsinikfloori vaigule on Nanopro hooldusvahend 20% efektiivsem kui teised samalaadsed immutusvahendid. Tugev niiskus-mustuskaitse, mis sobib siledale ning karedale nahale, tekstiilile ja ka HIGH-TECH materjalidele. Muudab naha pinna siledaks, tänu millele ei jää mustus ja vesi naha pinnale pidama vaid voolab sealt maha.

Kasutamine:

  • Loksuta vahendit korralikult.
  • Pihusta vahend esemele (u 20 cm kauguselt, esmakordsel töötlemisel korda tegevust 2-3 korda) ja lase kuivada.
  • Pärast vahendi kuivamist sile nahk poleerida ning kare karestada.
  • Korralik töötlemine enne esimest kandmist ning edaspidine regulaarne kaitse uuendamine tagab jalatsitele pikema eluea!
  • Kuna Nano-efekt toimib toote pinnal, siis nano-tehnoloogilised vahendid tuleb kanda nahkesemele järjekorras viimasena!

NB! Jalanõude eluea pikendamiseks kasuta vahendit juba enne jalatsi esimest kandmist!

Collonil on olnud jalanõude hooldusekspert juba enam kui 100 aastat! Kõrge kvaliteedi ja efektiivsusega tooted on muutnud kingade ja jalanõude hoolduse revolutsiooniliseks. Saksamaalt pärit jalatsite hooldusvahendite tootja Collonil tootevalikust leiab spetsiaalseid hooldusvahendeid. Need kaitsevad Sinu jalatseid niiskuse, soola, pori ja teiste välismõjude eest ning aitavad seeläbi pikendada nende eluiga.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
Nanopro300tk
10.50 
Laos olemas124002092031685

Collonil

Collonil on olnud jalanõude hooldusekspert juba enam kui 100 aastat! Kõrge kvaliteedi ja efektiivsusega tooted on muutnud kingade ja jalanõude hoolduse revolutsiooniliseks.

Saksamaalt pärit jalatsite hooldusvahendite tootja Collonil tootevalikust leiab spetsiaalseid hooldusvahendeid. Need kaitsevad Sinu jalatseid niiskuse, soola, pori ja teiste välismõjude eest ning aitavad seeläbi pikendada nende eluiga.