STRETCH TÖÖPÜKSID ON MUGAVUSE KÕRGEIM TASE

Paraku on nii, et paljud inimesed kipuvad alahindama riietuse olulisust töökeskkonnas. Ainuüksi töötingimustele vastavate tööpükste valik suurendab kordades mugavustunnet ja kaitset jalgadele. Ebamugavalt kitsad ja mitte venivad püksid võivad teatud asendites takistada vereringet ning põhjustada turset ja väsimustunnet jalgades.

Tööpüksid on üks osa töövahenditest ning nende valikul tuleb arvestada kandja vajaduste ja töökeskkonnaga. Oluline on selgeks teha, kas tööpüksid peavad olema ilmastiku kindlad või vastupidi võimalikult hingavad; kas töötegija on pidevalt ebamugavates asendites, mille tõttu vajab ta suurema painduvusega pükse; taskute rohkus olukorras, kui pead suuremal hulgal tööriistasid endaga kaasas kandma;  kas kandja peab olema pidevalt põlvedel ning vajab põlvekaitsmete taskuid jne.

MUGAVUS, VASTUPIDAVUS JA FUNKTSIONAALSUS ON KOLM MÄÄRAVAT PARAMEETRIT, MIS KEHTIVAD IGAT TÜÜPI TÖÖ JAOKS

  • Me kanname tööriideid terve päeva jooksul, mistõttu on oluline, et me ei pea tundma riietest tingitud ebamugavust, vaid saame keskenduda täielikult tööle. Stretch materjaliga ja eelpainutatud põlvekohtadega püksid ei kisu ega pitsita ning sobivad jalga justkui valatult.
  • Kanga tugevus mitte ainult ei suurenda pükste kulumiskindlust, vaid kaitseb ka kandjat. Meie tootevalikusse kuuluvatel tööpükstel on kasutatud uuenduslikke kangaid ja tehnoloogiaid, mis annavad veelgi suurema kaitse jalgadele ning pikendavad pükste eluiga.
  • Funktsionaalsed püksid täidavad mitut eesmärki: tugevdatud kangas piirkondades, mis saavad kõige rohkem kulutamist (taskud, säärte alumised ääred, põlvekohad jne) ning venivus piirkondades, kus on vaja järele anda, et püksid ei takistaks liikumist. Lisaks on olulised taskute rohkus, et saaksid kõik vajaliku endaga mugavalt kaasas kanda. Ning põlvekaitsmete taskud neile, kes peavad töö käigus rohkelt põlvedele toetuma.

BECKY TÖÖOHUTUSKESKUS SOOVITAB:

STRETCH VÖÖPÜKSIDSTRETCH LÜHIKESED PÜKSIDSTRETCH VÖÖPÜKSID NAISTELE

Tutvu meie tööpükste valikuga SIIN!

Tekkis huvi või küsimusi? Võta meiega ühendust!

Meie kauplus ja kontor

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, pärast mida näete vasakul mändide all meie poodi.

VÕI

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100m.

Ava täpne kaart

Soovid küsida?

Kirjuta meile!

Aitame hea meelega!

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust.

Kohese vastuse soovi korral helista: (+372) 670 6880