Vihm segab töötegemist?

 

 

Isegi tugeva vihmasaju korral on võimalik õige riietusega tunda end mugavalt ja kuivalt. 100%-lise veekindluse ja kaitse tuule eest tagavad teibitud õmblustega ja vetthülgava väliskihiga riided. Peamiselt kasutatakse vihmariiete valmistamisel väliskihis kas 100% PVC-d või nailonit ehk polüamiidi. Vihmariiete valikul tasuks jälgida, kas rõivaesemel on EN343 sertifikaat. See märgis näitab, et toodet on testitud ning selle materjal ja õmblused vastavad veekindla vihmariide standardile. Loe lähemalt, millised on Becky Tööohutuskeskuse populaarseimad vihmariided.

COVERGUARD Hydra sertifitseeritud vihmaülikond on valmistatud vettpidavast ja hingavast kangast – 300D Oxford PU kattega. Pehmest ja mugavast materjalist valmistatud vihmaülikonnal katab tõmblukku trukkidega kinnitatav kaitseklapp. Viie välise tasku, tihendatud õmblustega kõrgnähtavusega vihmaülikonnal on helkurpaelad nii torsol, kätel kui ka säärtel, et tagada maksimaalne nähtavus ka pimedal ajal. Pükstel on elastse vööga värvel ning trukkidega reguleeritavad sääreosad.

Coverguard Hydra vihmaülikond vastab EN343 standardile.

PORTWEST pikk vihmamantel hoiab sind kuiva ja nähtavana ka tugeva vihma puhul. Praktilise vihmamantli omaduste hulka kuuluvad Eestis valmistatud tõmbelukk, mida katab tormikaitseklapp, kokku rullitav kapuuts, suured esitaskud ning lisaks seljal ja külgedel ventilatsiooni avad. Vihmamantlil on 6 helkurriba. Materjaliks: 100% polüester, PVC väliskiht.

Portwest vihmamantel vastab EN343 standardile.

 

  

 

COVERGUARD vihmaülikond on valmistatud polüuretaanist (PU). Jakil on ventileeritud seljaosa, kahe klapiga tasku ning teibitud õmblused. Pükstel on kummiga ülaosa. Valikus on kolm erinevat tooni: kollane, roheline ja sinine.

Coverguard vihmaülikonnal on EN343 ja EN ISO 13688 sertifikaadid.

COVERGUARD vihmamantel on valmistatud 100% polüestrist, kaetud PVC kihiga ning teibitud õmblustega. Veekindlal mantlil on klapiga taskud ning paelaga reguleeritav kapuuts. Mantli pikkus kaitseb pükse märjaks saamise eest.

 

 

 

Vaata kogu vihmariiete valikut SIIT!

 

KUMMIKUD AITAVAD JALAD KUIVANA HOIDA

 

Kummikute valmistamisel kasutatkase kolme põhimaterjali: PU, PVC ja naturaalset kummi. Nendest kolmest on kõige paremate omadustega Polüuretaan ehk PU. Seda juba sellepärast, et need on kerged ning erinevalt teistest vahustatud kummisegudest säilitab PU aja jooksul oma struktuuri ehk ta ei muuda kasutamisel kuju. Samuti on neil hea soojusisolatsioon, mis vähendab kummiku sees niiskuse kondenseerumist.

DUNLOP Purofort PU turvakummikud on valmistatud ainulaadsest materjalist – polüuretaanist. Tänu ühtlaselt jaotatud miljonitele õhutaskutele tagab Purofort äärmiselt hea soojaisolatsiooni, hoides jalgu soojana ka kõige külmemates tingimustes (kuni -20°C). Mugavad ja vastupidavad turvakummikud on kuni 35% kergemad kui PVC, looduslikust kummist või konkureerivast PU materjalist valmistatud kummikud. Dunlop on maailmas ainus PU saabaste tootja, kes kasutab sarnast tehnoloogiat.

Omab turvajalatsite sertifikaati EN ISO 20345.

DUNLOP PVC Dee calf madala säärega kummikud on kerged ja mugavad ning sobivad suurepäraselt igapäeva toiminguteks. Laia liistuga kummikuid on lihtne jalga panna ning ära võtta. Keskkonnasõbralik (raskemetallide vaba) PVC on vastupidav ning ei murene ega rabene nii külma kui ka sooja ilmaga. Dunlop kummikud on jalas väga mugavad ning neid on lihtne hooldada.

 

  

 

Vaata kogu kummikute valikut SIIT!

 

NIISKES TÖÖKESKKONNAS TULEKS VALIDA KINDAD, MILLEL ON SUUREPÄRANE HAARDUVUS JA VASTUPIDAVUS NIISKUSELE

 

WORTEX nailonist töökinnaste ergonoomiline disain tagab maksimaalse mugavuse. Kahekordne latekskate annab suurepärase haarduvuse ning vastupidavuse mehaanilisele kulumisele ja niiskusele, kinda sõrmeotsad on väga hea tundlikkusega ja elastsed.

Õmblusteta töökinnaste kasutusalad: kuiv ja niiske keskkond, kerged montaažitööd, üldised hooldustööd, transport ja logistika, ehitus, aiandus, põllumajandus, kodumajapidamine jms.

Wortex nailonist töökindad vastavad EN388 sertifikaadile – mehaaniliste ohtude eest kaitsvad kindad ja EN420 sertifikaadile – kaitsekinnaste standard.

EUREKA kahe nitriilikihiga kaetud sõrmikud sobivad ideaalselt töötamiseks niiskes keskkonnas, need kaitsevad käsi õli, süsivesiniku, rasva ja abrasiooni eest. Anatoomilise kujuga kinda alumine nitriilikiht annab kindale veekindluse ning pealmine vahustatud nitriili kiht haarduvuse.

Eureka kahe nitriilkihiga töökindad vastavad EN388 sertifikaadile – mehaaniliste ohtude eest kaitsvad kindad ja EN420 sertifikaadile – kaitsekinnaste standard..

 

 

 

Kui Sul tekkis küsimusi või soovid saada pakkumist vihmariietele, võta meiega ühendust!