et
ru
Küsi meie eksperdilt nõu! Vastame kiirelt ja põhjalikult.

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust. Aitame hea meelega!

Kohese vastuse soovi korral helista: +372 670 6880

EuroCut5 P500, PU-kattega sõrmik, lõikekindlus 5, (1CRPG)

PU’ga kaetud suure lõikekindlusega (klass 5) sõrmik.

  • Kerge ja paindlik kinnas suure lõike-, hõõrdumis- ja libisemiskindlusega;
  • Anatoomilise kujuga;
  • Kaitseb käsi hõõrdumise ja lõigete eest;
  • Hingav käepealne.
Kinnaste märgistus
Kood Suurus Jaehind (km-ga)
1CRPG 8 – 11 2.90 €

 

Puhasta

Kogus

Lisainfo

Antud kinnastel olev CE-märgistus tähendab, et need vastavad Euroopa direktiivi 89/686/EMÜ nõuetele. Toimivustase on tagatud vaid pihupiirkonnas. Kui rebenemiskindluse toimivustase on üle 2, siis ärge kasutage neid kindaid masina liikuvate osade läheduses, et vältida takerdumist. Ärge kasutage neid kindaid selliste objektide, mille temperatuur ületab 50°C, ning keemiliste toodete käsitsemiseks.

Pole vaja puhastada või hooldada. Tuleb hoida nende originaalpakendis ning külmas ja kuivas kohas. Säilivusaega ei ole võimalik määrata, sest need materjalid teadaolevalt aja jooksul ei lagune ning säilivusaeg oleneb mitmetest teguritest, nagu näiteks kasutamise liik ja sagedus.

Kontrollige toodet enne igat kasutuskorda. Kui märkate kahjustusi, tuleb toode välja vahetada.

Need kindad on sertifitseeritud.

HOIATUS: kahe või enama kihiga kinnaste puhul ei näita üldine klassifikatsioon välimise kihi vastupidavust. Allpool toodud piktogrammid ja viited standarditele tähendavad, et toode vastab mainitud Euroopa standarditele. See teave on terviklik, kui lisada varustuse sooritustase vastavalt igale standardile.

Allergeenid võivad esineda tootmisprotsessi ja seega kinda, mis võib põhjustada allergilisi reaktsioone.

Andmed on järgmised:EN 388: a=kulumiskindlus (x/4); b=sisselõikekindlus (x/5); c=rebenemiskindlus (x/4);d= perforatsioonikindlus (x/4)

Tellimine

1. Lisage tooted ostukorvi selleks, et tellimus vormistada või hinnapakkumist küsida. Peale tellimuse kinnitamist saadame Teile e-maili teel kinnituse kaupade olemasolu kohta ja arve.
2. Telefoni teel tellimiseks helistage numbril 670 6880. Meie klienditeenindus ootab Teie kõnesid tööpäeviti 08:30 – 17:00. Lahtiolekuaeg võib pühade ajal muutuda.
3. E-postiga becky@becky.ee .
4. Faksi teel: 670 6879.

Tellimused komplekteerime ühe tööpäeva jooksul või kiiremini. Kauba tellimisel on oluline märkida, kuidas soovite kauba kätte saada: kas soovite ise järele tulla meie kauplus-lattu Laki 30A või soovite kohaletoimetamist.

Maksmine

1. E-posti teel saadetud ettemaksuarve tuleb tasuda Becky AS kontole SEB pangas EE 8110 100 2200 277 6009.
2. Meie kaupluses on võimalik kauba eest tasuda kas sularahas või kaardimaksega.
3. Lepingulised kliendid tasuvad müügiarved pangaülekande teel peale kauba kättesaamist arvel sätestatud maksetähtaja jooksul.

Kohaletoimetamine

Tellimuse saadame kliendini OSC kulleriga, kes viib saadetise Eesti piires kohale sobival aadressil järgneva tööpäeva jooksul, või toimetame kliendile sobivasse Smartposti pakiautomaati. Kauba kohaletoimetamistasu jääb üldjuhul kliendi kanda, kui ei ole kokku lepitud teisiti, ja lisatakse arvele. Postikulu sõltub paki kaalust/suurusest ja jääb vahemikku 3,00…5,50 eurot.

Soovid teateid uutest toodetest ja eripakkumistest?

Saadame Sulle infot meie uute toodete ja eripakkumiste kohta otse e-postile.

kasulikud artiklid

25-02-2020

  Kaitsemaskid ainuüksi ei kaitse meid ohtlike lenduvate osakeste, gaaside ja aurude eest, vaid kaitsevad kandjat ka viiruste eest. Samuti…

Vaata lähemalt
26-11-2019

Külma ilmaga välistes tingimustes töötamise puhul on riietus ülioluline! Selleks, et tunneksid end mugavalt ja soojalt ka miinuskraadidega, külma tuule…

Vaata lähemalt

KUIDAS MEID LEIDA

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, peale mida näete vasakul mändide all meie poodi. Auto saate jätta täpselt poe ette suurde parklasse.

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100 m.