THERMOWAVE meeste meriinovillane termosärk

-
61.00 
(KM-ga)
Puhasta

THERMOWAVE meriinovillane termopesu särk on kahekihiline kõrgekvaliteediline toode nii tavakasutuseks kui ka ekstreemsetesse tingimustesse. Termosärki on kombineeritud nii polüestri kui ka meriino kiht, kus esimene juhib hästi niiskust ning teine isoleerib soojuse ja laseb nahal hingata.

THERMOWAVE meriinovillane termopesu on viimistletud ja edasiarendatud kahekihiline pesukomplekt, mille materjalina on kasutatud polüestrit koos meriino villaga. Mõeldud on see eeskätt õues treenivatele sportlastele ja töötegijatele, kes vajavad nii naturaalsete kui sünteetiliste kangaste parimaid omadusi. Polüesterkangakiht on disainitud selliselt, et see aitaks kaasa kehaniiskuse optimaalsele eemaldamisele, ning meriinovillal on ülihead soojust isoleerivad omadused. Tänu kahe kangatüübi suurepärasele koostoimele tunneb kandja end mugavalt nii lihtsalt jaheda kui lausa pakaselise ilmaga. Eest lukuga ja kõrge turtleneck kraega.

  • Väline kiht – 80% Meriino vill;  20% polüester
  • Sisemine kiht – 100% polüester
  • Elastsed vahedetailid
  • Värv: must
  • Meeste mudel

Merino materjal. Meriinovill on tänapäeval üks parimaid (kui mitte kõige parem) villase kanga materjale, tõustes teiste tavaliste villamaterjalide seast esile oma täiusliku pehmuse ja kiudude peene struktuuri poolest. THERMOWAVE MERINO kangast võib täielikult usaldada, kuna selle eelised on perfektne soojusisolatsioon, ülihea hingavus, pehmus ja looduslik bakterivastane kaitse. Talvisel ajal toimib THERMOWAVE MERINO villane kangas perfektse soojusisoleerijana, hoides kandja soojas, suvel aga laseb villane kangas ihul hingata ja suunab niiskuse kehalt eemale, hoides kandja keha jaheda ja kuivana. Lisaks suurepärasele soojusisolatsioonile ja hingavusele on meriino villal ka looduslikud antibakteriaalsed omadused, mis takistavad ebameeldivate lõhnade teket!

Polüester materjal. THERMOWAVE funktsionaalne polüesterkangas sobib kandmiseks väga mitmesuguste tegevuste juures, mille kestel viibitakse jaheda või pakaselise ilmaga õues. 100% funktsionaalse polüestri kiududest valmistatud kangas on eriti heade niiskust aurustavate omadustega. Lisaks ainulaadsele kangakoele on THERMOWAVE polüesterkangast pesul suurepärased soojust isoleerivad omadused, see on pehme, kerge ja väga mugav. Kõik need hüved, millele lisandub hõlbus hooldatavus, teevad meie polüesterpesust suurepärase valiku intensiivseteks füüsilisteks tegevusteks madalatel temperatuuridel. Kõik THERMOWAVE funktsionaalsest polüestrist valmistatud pesuesemed on varustatud hõbedaioone sisaldava sisekihiga, mis hävitab ebameeldivaid kehalõhnu tekitavad bakterid.

Loe täpsemalt, kuidas kihiliselt riietuda ja õiget termopesu valida SIIT!

TootekoodÜhikVärvusSuurusHindLaoseisKogus pakisTriipkood
TW08AWXTRM4421-StkmustS
61.00 
Saadavus: laos olemas
14771999329439
TW08AWXTRM4421-MtkmustM
61.00 
Saadavus: laos olemas
14771999329446
TW08AWXTRM4421-LtkmustL
61.00 
Saadavus: laos olemas
14771999329453
TW08AWXTRM4421-XLtkmustXL
61.00 
Saadavus: laos vähe
14771999329460
TW08AWXTRM4421-XXLtkmustXXL
61.00 
Saadavus: laost otsas
14771999329477

Thermowave

THERMOWAVE on enam kui 90. aastase kogemusega välirõivaste tootja. Nende eesmärgiks on toota keskkonnasõbralikke, vastupidavaid ja praktilisi riideid, mis sobivad kandmiseks igal hooajal. ThermoWave missiooniks on pakkuda oma rõivaste kandjale ülimat mugavust ning et nad saaksid igal aastaajal nautida aktiivset ajaveetmist õues.

Thermowave’i funktsionaalne polüesterkangas sobib kandmiseks väga mitmesuguste tegevuste juures, mille kestel viibitakse jaheda või pakaselise ilmaga õues. 100% funktsionaalse polüestri kiududest valmistatud kangas on eriti heade niiskust aurustavate omadustega. Lisaks ainulaadsele kangakoele on Thermowave’i polüesterkangast pesul suurepärased soojust isoleerivad omadused, see on pehme, kerge ja väga mugav. Kõik need hüved, millele lisandub lihtne hooldatavus, teevad polüesterpesust suurepärase valiku intensiivseteks füüsilisteks tegevusteks madalatel temperatuuridel. Kõik Thermowave’i funktsionaalsest polüestrist valmistatud pesuesemed on varustatud hõbedaioone sisaldava sisekihiga, mis hävitab ebameeldivaid kehalõhnu tekitavad bakterid.