SHOWA S237 lõikekindlad kätised, 2 tk

-
14.90 
(KM-ga)
Puhasta

SHOWA S237 lõikekindlad kätised on valmistatud kõrgtehnoloogilisest HPPE-ga segatud kiududest. Elastne pöidla-aas hoiab õmblusteta lõikekindla käise kindlalt paigal. Käisekaitse pikkus on 40,6 cm. Võib pesta 40°C juures. Müüakse paarina.

Vastab EN 388:2016 mehaanilise ohu kaitse standardile.

Kasutusalad: käisekaitset kasutatakse tootmises, ehitusel, tööstuses, kus käsitletakse teravate servadega metallist, plekist, klaasist ja plastikust esemeid. Toiduainetetööstuses.

  • Materjal – HPPE’ga segatud kiud
  • Käisekaitse pikkus on 40,6 cm
  • Üks suurus
  • EN 388: 2016

SHOWA pakub kõrgeima kvaliteediga innovaatilisi töökindaid ja tarvikuid. SHOWA tehnoloogia on muutnud kindatööstuse arengut, nende eesmärk on pidevalt areneda ja avastada uusi tehnoloogiaid, mis kaitsevad käsi veelgi ekstreemsemates keskkondades, pakkudes samal ajal maksimaalset mugavust.

TootekoodÜhikVärvusHindLaoseis
S237-16T*paarHall
14.90 
Saadavus: laos olemas

Showa

Showa on kaitsekinnaste arendaja ja tootja aastast 1950. Nad on teerajajad töökinnaste kvaliteedis ja kaitseomadustes ning nende tehnoloogia on igaveseks muutnud töökinnaste tööstusharu.

Showa püüdleb läbi uuenduste ja innovatsiooni pidevalt täiuslikkuse poole. Selleks et luua tehnoloogiaid ja lahendusi, mis aitavad toota parimaid ja funktsionaalsemaid töökindaid turul.