REALY SARS-COV-2 antigeeni kiirtest koduseks kasutamiseks (süljest)

Covtest-Realy
Saadavus: laos olemas
5.99 
(KM-ga)

REALY SARS-COV-2 antigeeni kiirtest koroonaviiruse antigeenide kvalitatiivseks tuvastamiseks süljest. Süljeproov on mugav ja kiire meetod, millega saab koroonaviiruse nakatumiskahtluse korral teada, kuidas edasi tegutseda.

 • Testitulemused on loetavad juba 10-20 minuti pärast.
 • Tundlikkus = 92,9%
 • Spetsiifilisus = 99,58%
 • Täpsus = 96,79%

NB! Negatiivne testitulemus ei välista SARS-CoV-2 nakatumise võimalust täielikult. Sümptomite kahtluse korral on soovitatav teha täiendavaid uuringuid. Võtke ühendust perearsti nõuandeliiniga 1220. Rohkem infot leiate Terviseameti kodulehelt.

Tööpõhimõte: REALY SARS-COV-2 antigeeni kiirtest (süljest) on in vitro diagnostiline test, millega saab kvalitatiivselt tuvastada 2019. aasta koroonaviiruse nukleoproteiini ja ogavalgu glükoproteiini olemasolu inimese süljes. Viirus tuvastatakse uue koroonaviiruse antigeenidele vastavate spetsiifiliste monoklonaalsete antikehade põhjal.

Kasutusjuhised: Süljeproov tuleb võtta komplekti kuuluvate kogumisvahendite abil. Järgige allpool välja toodud üksikasjalikke kasutusjuhiseid. Käesoleva testi jaoks ei tohiks kasutada ühtegi teist kogumisvahendit.

 1. Laske enne testi läbiviimist katsevahendil, proovil ja ekstraheerimise puhverlahusel toatemperatuuriga (15– 30 °C) ühtlustuda. Ärge pange vähemalt 10 minutit enne süljeproovi võtmist midagi suhu, sealhulgas toitu, jooki, närimiskummi, tubakat, vett ega suuvett.
 2. Sülitage süljekogumistassi/-kotti piisavalt sülge.
 3. Võtke ekstraheerimistoru ja ekstraheerimispuhvri ampull, eemaldage ekstraheerimispuhvri kork ning valage kogu ekstraheerimise puhverlahus ekstraheerimistorusse.
 4. Tõmmake süljekogumistassi seest tilgutiga piisavalt palju sülge. Veenduge, et vedeliku tase ei ületaks alumise õhkpadja ja plasttoru vahelist tunnelit. Kandke kogu plasttorus olev sülg ekstraheerimistorusse.
 5. Sulgege ekstraheerimistoru ühe otsikuga ning raputage ekstraheerimistoru ettevaatlikult umbes 5 sekundit vertikaalses asendis, et sülg ekstraheerimispuhvriga hästi seguneks. Voltige kasutatud süljekogumistass/kott pooleks ja visake vastavalt kohalikele jäätmekäitlusnõuetele meditsiinilise prügina kilekotis ära.
 6. Eemaldage katseseade suletud fooliumpakendist ja kasutage seda võimalikult kiiresti. Parimad tulemused saavutatakse, kui analüüs viiakse läbi kohe pärast fooliumpakendi avamist. Asetage katseseade puhtale ja tasasele pinnale. Võtke ekstraheerimistoru vertikaalselt kätte ja tilgutage 3 tilka testkasseti prooviavasse. Käivitage taimer.
 7. Lugege tulemust 10~20 minuti pärast, kuid mitte hiljem kui 20 minuti pärast.

Ettevaatusabinõud:

 • Test on mõeldud ainult professionaalseks kasutamiseks.
 • Ärge kasutage testi pärast aegumiskuupäeva möödumist.
 • Enne kasutamist veenduge, et katseseadet sisaldav fooliumkott ei ole kahjustada saanud.
 • Tehke test toatemperatuuril 15–30 °C.
 • Kandke proovide võtmisel kindaid. Vältige reagentmembraani ja proovipinna puudutamist.
 • Kõiki proove ja kasutatud tarvikuid tuleb käsitseda nakkusohtlikena ning vastavalt kohalikele jäätmekäitlusnõuetele ära visata.
 • Vältige veriste proovide kasutamist.
TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastis
Covtest-Realytk
5.99 
Laos olemas100