PROJOB 9030 ergonoomilised põlvekaitsed

PJ9030
Saadavus: laost otsas
23.00 
(KM-ga)
Toode on laost otsas.

PROJOB 9030 ergonoomilised põlvekaitsed neile, kes hoolivad oma põlvede heaolust. Kerged ja vastupidavad põlvekaitsed sobivad tööpükste põlvetaskutesse. PROJOB paksud ja kvaliteetsed põlvekaitsed on saanud heakskiidu mitmete juhtivate tööohutusekspertide poolt.

  • Materjal – geel/vaht
  • Paksus 22 mm
  • Üks suurus

PROJOB on kaugeleulatuva ajalooga uus ja uuenduslik Rootsi tööriiete kaubamärk, mida iseloomustavad kõige paremini ergonoomilisus, funktsionaalsus ja kvaliteet.

TootekoodÜhikHindLaoseisTriipkood
PJ9030pr
23.00 
Laost otsas7331622017378

ProJob

ProJob on kaugeleulatuva ajalooga uus ja uuenduslik Rootsi tööriiete kaubamärk. Projob tööriideid iseloomustavad kõige paremini ergonoomilisus, funktsionaalsus ja kvaliteet. Kõik, mis on ergonoomilisem, on ka funktsionaalsem. Oma töös toetub ProJobi meeskond sellele mõttelaadile ning oma erialasele kogemusele, et töötada hoolika uurimustöö ja planeerimise toel välja ProJobi kaubamärgi tooted.

Lisaks sellele, et ergonoomilisus, funktsionaalsus ja kvaliteet on ProJobi kinnisidee, on neil ka veendumus, et tööd tehes on lubatud hea välja näha. Kui näeme hea välja, siis ka tunneme end hästi. Hea enesetunne aga võimaldab produktiivsemalt töötada.