PORTWEST KP10 põlvekaitsed

KP10
Saadavus: laos vähe
8.60 
(KM-ga)

PORTWEST KP10 põlvekaitsed on valmistatud suure tihedusega polüuretaanist. Põlvekaitsed on piisavalt tugevad ja paksud, et kaitsta põlvi ning samal ajal äärmiselt pehmed, et teha nende kandmine mugavaks. Põlvekaitsetel on reguleeritavad rihmad, mis pakuvad head tasakaalu ja stabiilsust. Samuti takistavad põlvekaitsed veeimavust, mis muudavad nende kasutamise ideaalseks töötades märjas keskkonnas.

  • Materjal – polüuretaan
  • Reguleeritavad rihmad

PORTWEST töörõivaid ja isikukaitsevahendeid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on kasutatud materjalid hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Toodete arenduses on pööratud suurt rõhku nende vastupidavusele karmides tööoludes.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
KP10paar
8.60 
Laos vähe725036108163687

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid, turvajalanõusid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes.