PORTWEST polaroid päikeseprillid

PW18*
Saadavus: laos vähe
22.00 
(KM-ga)

PORTWEST polaroid päikeseprillid. Polariseeritud prillilääts näeb esmapilgul välja samasugune nagu tavaline päikeseprillilääts, aga tegelikult toimib filtrina, mis vähendab peegeldusi ja suurendab kontrasti. Polariseeritud prillide tööpõhimõte on pindadelt tagasi peegelduva valguse filtreerimine ja segavate valguslainete takistamine.

Prilliklaasil on suurendatud kriimustuskindlust, raami sangad on reguleeritavad ning  sangade otsad on kaetud kummiga, et prillid püsiks paremini peas. Polariseeritud päikeseprillid kaitsevad 99% UV kiirguse eest.

Polaroid päikeseprillid omavad standardit EN 166 – garanteeritud minimaalne vastupidavus igapäeva riskidele, sh. prillide mahapillamine, vananemine valguse käes, vastupidavus kuumusele ja korrosioonile.  EN 172 – omab päikesekaitsefiltreid tööstuslikuks kasutamiseks.

  • EN 166
  • EN 172 (5-3.1 (POLARISED))
  • CE sertifikaadiga
  • Kaitsevad 99% UV kiirguse eest
TootekoodÜhikHindLaoseisKogus pakisTriipkood
PW18*tk
22.00 
Laos vähe15036108201358

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid, turvajalanõusid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes.