PORTWEST MT50 töökohamatt

MT50
Saadavus: laost otsas
57.50 
(KM-ga)
Toode on laost otsas.

PORTWEST MT50 töökohamatt vähendab kõval ja külmal betoonpinnal töötamisest tekkivat ebamugavustunnet. Ergonoomiliste omadustega töökohamatt aitab leevendada jalgade väsimist ja pingeid põlvedes ja seljas. Sobib erinevatesse töökeskkondadesse. Matil on libisemist takistav teemantmuster ning kaldu lõigatud ääred, mis vähendavad takerdumisriski. Matt on vastupidavast ja kulumiskindlast PVC materjalist.

Portwest töökohamatt vastab DIN 51130:2014-02 R10 töökeskkonna põrandakatete üldstandardile.

  • Materjal – PVC
  • Suurus – 600 x 900 x 9,5 mm
  • Kaal – 3,4 kg
  • Libisemisklass – R10
  • DIN 51130:2014-02

Portwest tootearenduses on pööratud suurt rõhku vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele. Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid, turvajalanõusid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastis
MT50tk
57.50 
Laost otsas5

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.