PORTWEST FFP1 respiraator

P108
Saadavus: laos olemas
4.30 
(KM-ga)

PORTWEST FFP1 respiraator kaitseb tolmu, udu ja peente osakeste eest. Mugavad ja väikse hingamistakistusega respiraatorid on kahe elastse kummipaelaga, et mask püsiks kindlalt peal. Reguleeritav ninaklamber. Need respiraatorid on hooldusvabad. Sobivad tahkete ja vedelate osakeste eest kaitsmiseks, klass FFP1, ühekordseks kasutamiseks.

Ühekordseks kasutamiseks mõeldud kerge respiraator vastab standardile EN 149 FFP1 – kaitse tolm ja udu eest.

  • EN 149
  • FFP1
  • Maksimaalne kaitsetase – 4 x WEL
  • CE-CAT III
  • 3 respiraatorit pakis
TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
P108pakk
4.30 
Laos olemas18035036108185245

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.