PORTWEST PA63 CREE otsmikulamp, 100 lm

PA63
Saadavus: laos olemas
8.90 
(KM-ga)

PORTWEST PA63 CREE otsmikulamp on võimas ja töökindel. Portwest pealamp kasutab CREE tehnoloogiat. Kerge ABS materjalist pealambil on 3 valgustusrežiimi – madal, kõrge ja pulseeriv. Kõrge valgustusrežiim valgustab 10 m ja keskmine 5 m. Komplektis on kaasas 3 x AAA patareisid.

  • Materjal – ABS
  • Heledus – 100 luumenit
  • Toide – 3 x AAA patareid (eluiga ca 8 tundi)

Portwest tootearenduses on pööratud suurt rõhku vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele. Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid, turvajalanõusid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
PA63tk
8.90 
Laos olemas965036108255481

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.