MTS DOUGLAS FLEX turvakingad S1P

-
39.00 
(KM-ga)
Puhasta

MTS DOUGLAS Flex turvakingad S1P SRC. Pealismaterjal on hingavast 3D tüüpi kangast ning ninaosa on tugevdatud PU nahaga. Tööjalanõudel on metallivaba varvastekaitse ja naelatõke välistallas. Polüuretaanist (PU) kahekihiline välistald on libisemisvastaste ja antistaatiliste omadustega. Sisetallad on antibakteriaalsed. Sobivad kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes.

MTS turvakingad vastavad EN ISO 20345: 2011 turvajalatsi professionaalse kasutamise standardile (löögitaluvus 200 J). Loe lähemalt tööjalanõude turvaklasside kohta SIIT!

  • EN EN ISO 20345: 2011
  • Varvaste kaitse/naelatõke – metallivaba
  • Pealismaterjal – hingavast 3D tüüpi kangast, ninaosa tugevdatud PU nahaga
  • Sisetald – antistaatiline
  • FO – Õlikindel välistald
  • A – Antistaatilised omadused
  • SRC (SRA + SRB) – Libisemiskindel välistald naatriumlaurüülsulfaadiga libestatud keraamilisel plaadil ja glütserooliga libestatud metallpõrandal

MTS ehk More Than Safety on enam kui 60 aastase kogemustepagasiga Prantsusmaalt pärit turvajalanõude tootja. MTS toodab aastas üle 1,4 mln paari turvajalanõusid, mis teeb neist Euroopa ühe suurima turvajalatsite tootja. Nende eesmärgiks on kasutada uuenduslikke tehnoloogiaid ja kvaliteetseid materjale, mille abil valmivad veelgi mugavamad, kergemad ja turvalisemad tööjalanõud.

TootekoodÜhikSuurusHindLaoseisTriipkood
DOUGLAS47*paar47
39.00 
Saadavus: laost otsas
3660160320355

MTS

MTS – More Than Safety – Euroopa üks olulisemaid turvajalatsitootjaid enam kui 65 aastase kogemustepagasiga. MTS toodab üle 1,4 mln paari turvajalanõusid igal aastal. MTS turvajalanõud on toodetud Edela-Prantsusmaal.

MTS on alati võtnud kogu ettevõttes meetmeid oma tööstustegevuse keskkonnamõju vähendamiseks. See kvaliteedimärk on pälvinud ettevõtte EN ISO 9001: 2000 sertifikaadi ja saavutanud EN ISO 14001: 2004 standardi, mis on oluline samm keskkonnakaitse suunas.