JALAS 3292 P-ORIGINAL voodriga kummikud

-
109.00 
(KM-ga)
Puhasta

JALAS 3292 P-ORIGINAL voodriga kummikud on kerged, mugavad ja eriti soojad. Kummikutel on õlikindel ning hea haarduvusega välistald. Antistaatiliste omadustega veekindlad kummikud hoiavad jalad kuivad ning soojana ka suure külmaga. Hea sobivusega kummikud on väga vastupidavad paindumisele. Kaalult väga kerged kummikud (ca 40% kergemad kui kummist saapad)  on sooja karvase akrüülvoodriga ning sobivad kandmiseks kuni -40°C pakasega.

  • Välismaterjal – polüuretaan
  • Välistald – polüuretaan
  • Vooder – karvane akrüülvooder
  • 100% veekindlad

JALAS on enam kui 100 aastase kogemusega töö- ja turvajalanõude tootja Soomes. Nende eesmärgiks on pakkuda jalanõusid, mis kaitsevad jalgu kukkuvate esemete, püstiste naelte ja suure temperatuuri muutuste eest, samal ajal pakkudes kandjale maksimaalset mugavust ja toetades rühti.

TootekoodÜhikSuurusHindLaoseisTriipkood
JA3292-42*paar42
109.00 
Saadavus: laos vähe
7350034450054
JA3292-50/51*paar50/51
109.00 
Saadavus: laos vähe
7350034450115

JALAS

JALAS töö- ja turvajalanõud on turul saadaolevatest tehniliselt ühed täiuslikumad. Kõrge kvaliteet, mugavus ja suurepärane ergonoomika on olnud osa kaubamärgist juba aastast 1916. Me oleme uhked, et kaubamärgi JALAS® jalanõud arendatakse, kujundatakse ja toodetakse endiselt Jokipii külas Soomes. See on ka koht, kus JALAS® sündis juba üle 100 aasta tagasi.

Turvajalanõud peavad olema palju enamat kui lihtsalt kaitse kukkuvate esemete, teravate servade, äärmuslike temperatuuride ja libedate pindade vastu. Need peavad olema ka mugavad, hästi tasakaalustatud ja ergonoomilised, et saaksite neid kanda kogu päeva. Seetõttu on JALAS® turvajalanõude löögisummutuse omadused samal tasemel kui professionaalsetel jooksujalatsitel.

Meie valikust leiab jalanõud igaks otstarbeks. Jalanõude omadused on kohandatud spetsiifilistele ülesannetele või keskkondadele, kus need annavad maksimaalse kaitse.

Pidev tootearendus, põhjalik teadmine materjalidest, täielik mõistmine jalgade anatoomiast, teadusalane koostöö ja turumuutustega kohanemise võime koos uute tehnoloogiliste arengutega tagavad, et meie jalanõud on turul kogu aeg esirinnas.