HONEYWELL H-LINE 3 in 1 talvejope

-
89.90 
(KM-ga)
Puhasta

HONEYWELL H-LINE 3 in 1 talvejope H101 on vee- ja tuulekindel kergekaaluline talvejope, mille voodrit saab soovi korral kasutada eraldi jopena. Spetsiaalselt väljatöötatud  külma, tuulise ja vihmase kliima jaoks. Tänu heale hingavusele sobib kandmiseks ka soojematel aegadel, kevadel ja sügisel. Kapuuts on varustatud unikaalsete akendega mis suurendavad oluliselt vaatevälja külgedele. Valmistatud eriti kulumis- ja rebenemiskindlast materjalist, rinnale ja õlgadele on trükitud helkurelemendid. Eriti mugav tänu oma kergekaalulisusele (244 g/m²) ja pehmusele.

  • Materjal: 100% polüester koos veekindla ja hingava vahekihiga;
  • Vooder: 100% polüester;
  • Veekindlus WP 15000 mm; hingavus  MVP 15000g/m2.

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid. Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.

TootekoodÜhikVärvusSuurusHindLaoseisTriipkood
4001101-XXL*tkMustXXL
89.90 
Saadavus: laos vähe
3603837030775

Honeywell

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid. Nende ärihuvid on lennunduse, kosmosetehnika, autotööstuse toodete, tööstuslike juhtimissüsteemide ja isikukaitsevahendite valdkonnas. Ettevõtte asutas Mark C. Honeywell 1906. aastal, kui AlliedSignali ja Honeywell Inc. ühinesid. Honeywell nimi seisab endiselt oma kaubamärgi tuntuse ja eduka ajaloo tõttu. 

Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.