HONEYWELL FlamePro2 keevitaja vööpüksid

-
82.00 
(KM-ga)
Puhasta

HONEYWELL FlamePro2 keevitaja vööpüksid on väga vastupidavad ja kaitsevad keevitajaid sulametalli pritsmete eest. Neid võib kanda ka lisakaitsena puuvillasest materjalist keevitajariietuse peal ohtlikematel töödel. Vööpükste eesmine pool on pööratud nahast ning pükste tagumine pool on leegikindla töötlusega 100% puuvillasest materjalist, et keha saaks hingata. Sirge lõikega pükstel on tugevdatud Kevlar® õmblused.

EN 11611: 2007 klass 2 – sertifitseeritud kaitserõivad kasutamiseks keevitamisel ja sellega liituvatel toimingutel.

Hooldamine: keevitaja vööpükse EI TOHI pesta masinpesuga ega kasutada keemilist puhastamist. Hoia pükse jahedas ja kuivas kohas ning ära jäta neid otsese päikesevalguse kätte.

  • Materjal: eesmine pool pööratud nahast
  • Materjal: tagumine pool leegikindla töötlusega 100% puuvill, tihedusega 360 g/m2
  • EN ISO 11611 klass 2
TootekoodÜhikVärvusSuurusHindLaoseisKogus pakis
4104934-L*tkhallL
82.00 
Saadavus: laos vähe
1

Honeywell

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid, millel on ärihuvid lennunduse, kosmosetehnika, autotööstuse toodete, tööstuslike juhtimissüsteemide ja isikukaitsevahendite valdkonnas. Ettevõtte asutas Mark C. Honeywell 1906. aastal AlliedSignali ja Honeywell Inc. ühinemise tulemusel, kuid nimi Honeywell seisab endiselt oma kaubamärgi tuntuse ja eduka ajaloo tõttu. 

Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.