HONEYWELL FlamePro2 keevitaja jakk

4104932-L*
Saadavus: laost otsas
96.00 
(KM-ga)
Toode on laost otsas.

HONEYWELL FlamePro2 keevitaja jakk on väga vastupidav ja kaitseb keevitajaid sulametalli pritsmete eest. Jakki võib kanda ka lisakaitsena puuvillasest materjalist keevitajariietuse peal ohtlikematel töödel. Keevitaja jaki eesmine osa ja varrukad on pööratud nahast ning jaki tagumine osa on leegikindla töötlusega 100% puuvillasest materjalist, et keha saaks hingata. Jaki vasupidavust suurendavad tugevdatud Kevlar® õmblused.

EN 11611: 2007 klass 2 – sertifitseeritud kaitserõivad kasutamiseks keevitamisel ja sellega liituvatel toimingutel.

Hooldamine: keevitaja jakki EI TOHI pesta masinpesuga ega kasutada keemilist puhastamist. Hoia jakki jahedas ja kuivas ning ära jäta neid otsese päikesevalguse kätte.

  • Suurus L
  • Materjal: eesmine osa ja varrukad pööratud nahast
  • Materjal: tagumine osa leegikindla töötlusega 100% puuvill, tihedusega 360 g/m2
  • EN ISO 11611 klass 2
TootekoodÜhikHindLaoseisKogus pakis
4104932-L*tk
96.00 
Laost otsas1

Honeywell

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid, millel on ärihuvid lennunduse, kosmosetehnika, autotööstuse toodete, tööstuslike juhtimissüsteemide ja isikukaitsevahendite valdkonnas. Ettevõtte asutas Mark C. Honeywell 1906. aastal AlliedSignali ja Honeywell Inc. ühinemise tulemusel, kuid nimi Honeywell seisab endiselt oma kaubamärgi tuntuse ja eduka ajaloo tõttu. 

Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.