HONEYWELL BILSOM kõrvatroppide dispenser 33 dB, 100 paari

1005852*
Saadavus: laos vähe
22.00 
(KM-ga)

HONEYWELL BILSOM kõrvatroppide dispenser 303 L. Uued kollakasvalged kõrvatropid on ka pikaajalisel kandmisel mugavad. Patenteeritud tehnoloogiaga paraloonivaht, mis laiendab õrnalt kõrvaava, vähendades tõenäosust kõrvatroppidel kõrvast välja kukkuda. Väiksem paisumisrõhk loob isolatsiooni, mis on pika kandmise juures oluliselt mugavam, erinevalt teistest vahust tehtud kõrvatroppidest.

Sile, pinnase suhtes vastupidav materjal hoiab eemal mustuse kogunemise, edendades nõuetekohast hügieeni. Koonusekujulist, kuuli vormiga kuju on lihtsam alla rullida ja kõrva paigaldada ning ta kohaneb ühtlasemalt kõrvatunneli kujuga. Sobib suurepäraselt keskmise ja kõrge müratugevusega keskkonda

Dispenser ei lase kõrvaklappidel määrduda enne kui neid kasutatakse. Dispenser sisaldab 100 paari kõrvatroppe.

  • SNR 33 dB
  • H 32 dB, M 29 dB, L 29 dB
  • EC 941057

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid. Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus pakisTriipkood
1005852*karp
22.00 
Laos vähe1007312550058527

Honeywell

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid. Nende ärihuvid on lennunduse, kosmosetehnika, autotööstuse toodete, tööstuslike juhtimissüsteemide ja isikukaitsevahendite valdkonnas. Ettevõtte asutas Mark C. Honeywell 1906. aastal, kui AlliedSignali ja Honeywell Inc. ühinesid. Honeywell nimi seisab endiselt oma kaubamärgi tuntuse ja eduka ajaloo tõttu. 

Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.