WORTEX SLAPWRAP helkur

Helkur Slapwrap
Saadavus: laost otsas
2.30 
(KM-ga)
Toode on laost otsas.

WORTEX SLAPWRAP helkur on ideaalne helkur töötegijale, sportijale ja jalakäijale. Kergelt lüües käele või jalale, on see kinnitatud ja helkurina nähtav.

Helkurit on soovitatav kanda sõiduki tuledega samal kõrgusel ehk 5080 cm maapinnast. Kui kantakse ühte helkurit, tuleb see kinnitada sõiduteepoolsele küljele. Tähtis on, et helkur ei oleks kuidagi kaetud ja oleks nähtav võimalikult mitmest küljest.

Kindlasti peab meeles pidama, et ka linnatänavatel on helkuri kandmine vajalik. Linnades on üleüldine valgusmüra sedavõrd intensiivsem, et jalakäija/ jalgrattur võib märkamata jääda.

WORTEX® brändiga tähistatakse Becky Tööohutuskeskuse omatooteid, mille eesmärgiks on pakkuda klientidele vastupidavaid, funktsionaalseid, mugavaid ning taskukohase hinnaga töökindaid, tööriideid, turvajalatseid jms tooteid. Kõikide WORTEX® toodete valmistamisel kasutatakse vaid kvaliteetseid materjale ja kaasaegseid tehnoloogiaid. Vaata kogu Wortex® tootevalikut SIIT!

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus pakis
Helkur Slapwraptk
2.30 
Laost otsas1

Wortex

WORTEX® brändiga tähistatakse Becky Tööohutuskeskuse omatooteid, mille eesmärgiks on pakkuda klientidele vastupidavaid, funktsionaalseid, mugavaid ning taskukohase hinnaga töökindaid, tööriideid, turvajalatseid jms tooteid. Kõikide WORTEX® toodete valmistamisel kasutatakse vaid kvaliteetseid materjale ja kaasaegseid tehnoloogiaid.