et
ru
Küsi meie eksperdilt nõu! Vastame kiirelt ja põhjalikult.

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust. Aitame hea meelega!

Kohese vastuse soovi korral helista: +372 670 6880

PLUM silmapuhastusvedelik 500 ml

plum_4604

PLUM silmapuhastusvedelik sisaldab 0,9% naatriumkloriidi lahust, mis vastab silma loomulikule soola sisaldusele. Toode sobib silma esmaabiks peale silma vigastust. Pudelil on ergonoomiline silmakork, mis tagab vedeliku ühtlase voolu silma. Selle 500 ml pudeliga saab loputada umbes 5 minutit. Loputamise ajal tuleks pudelit õrnalt pigistada. Silmaloputuspudelid on meditsiiniseadmed ja vastavad EL direktiivile 92/42/EEC.

Plum silmaloputusega saab loputada silmast välja võõrkehasid (näiteks: tolm, pinnas, metalli ja puidu tükid), lahuseid ja õlisid. Tähtis on alustada silma loputamist nii ruttu kui võimalik, sest silma vigastus on ajas süvenev ning pöördumatu. Söövitavate hapete ja aluste silma sattumisel tuleks esmaabiks kasutada esmalt pH neutraalset (4,9% fosfaatpuhverdatud soollahust) (sinine Plum pudel) ja peale seda kasutada 0,9% soollahusega silmaloputust (roheline pudel) kuni abi saabumiseni või kuni jõuate arsti juurde. Kõikide silmavigastuste korral tuleks arstiga konsulteerida.

  • Toode on ühekordseks kasutamiseks
  • Ärge kasutage peale säilivuskuupäeva ületamist
  • Kui pudel on katki või varem avatud, siis tekib koheselt infektsiooni risk
Kood Jaehind (km-ga)
PLUM4604 12.00 €

 

Kogus

Lisa korvi
Tellimine

1. Lisage tooted ostukorvi selleks, et tellimus vormistada või hinnapakkumist küsida. Peale tellimuse kinnitamist saadame Teile e-maili teel kinnituse kaupade olemasolu kohta ja arve.
2. Telefoni teel tellimiseks helistage numbril 670 6880. Meie klienditeenindus ootab Teie kõnesid tööpäeviti 08:30 – 17:00. Lahtiolekuaeg võib pühade ajal muutuda.
3. E-postiga becky@becky.ee .
4. Faksi teel: 670 6879.

Tellimused komplekteerime ühe tööpäeva jooksul või kiiremini. Kauba tellimisel on oluline märkida, kuidas soovite kauba kätte saada: kas soovite ise järele tulla meie kauplus-lattu Laki 30A või soovite kohaletoimetamist.

Maksmine

1. E-posti teel saadetud ettemaksuarve tuleb tasuda Becky AS kontole SEB pangas EE 8110 100 2200 277 6009.
2. Meie kaupluses on võimalik kauba eest tasuda kas sularahas või kaardimaksega.
3. Lepingulised kliendid tasuvad müügiarved pangaülekande teel peale kauba kättesaamist arvel sätestatud maksetähtaja jooksul.

Kohaletoimetamine

Tellimuse saadame kliendini OSC kulleriga, kes viib saadetise Eesti piires kohale sobival aadressil järgneva tööpäeva jooksul, või toimetame kliendile sobivasse Smartposti pakiautomaati. Kauba kohaletoimetamistasu jääb üldjuhul kliendi kanda, kui ei ole kokku lepitud teisiti, ja lisatakse arvele. Postikulu sõltub paki kaalust/suurusest ja jääb vahemikku 3,00…5,50 eurot.

Soovid teateid uutest toodetest ja eripakkumistest?

Saadame Sulle infot meie uute toodete ja eripakkumiste kohta otse e-postile.

kasulikud artiklid

08-07-2019

  Alustades 3M patenteeritud disainilahendustest kuni tööstusharu juhtivate uuendusteni on 3M SecureFit kaitsekiiver projekteeritud ohutusspetsialistide poolt, arvestades kasutajate mugavust ning…

Vaata lähemalt
26-06-2019

    Isegi tugeva vihmasaju korral on võimalik õige riietusega tunda end mugavalt ja kuivalt. 100%-lise veekindluse ja kaitse tuule…

Vaata lähemalt

KUIDAS MEID LEIDA

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, peale mida näete vasakul mändide all meie poodi. Auto saate jätta täpselt poe ette suurde parklasse.

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100 m.