COVERGUARD BOUND vööpüksid

-
29.00 
(KM-ga)
Puhasta

COVERGUARD Bound vööpüksid on mugavad ja äärmiselt vastupidavad. Vastupidavuse suurendamiseks on õmblused kolmekordsed ning säärte alumised ääred, põlvepealsed ja taskud tugevdatud Cordura® materjaliga. Multifunktsionaalsetel pükstel on palju taskuid, et saaksid kõik vajaliku endaga kaasas kanda: 2 eemaldatavat ripptaskut, 2 tagataskut, põlvekaitsete taskud ning kergesti ligipääsetavad sääretaskud. Lisaks tööriistahoidikud ning aasad võtmete hoidmiseks. Pükstele annab lisamugavust osaliselt veniv värvel. Pükste sääre pikkust on võimalik pikendada 5 cm võrra.

COVERGUARD® pakub laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset. COVERGUARD tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes.

TootekoodÜhikVärvusSuurusHindLaoseisKogus kastisTriipkood
8BOPB-XS*tkMustXS
29.00 
Saadavus: laos vähe
103435248069682

Coverguard

Coverguard on globaalne tööohutustoodete bränd Prantsusmaalt, mida müüakse enam kui 100 erinevas riigis. Nende tootevalikust leiab laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Samuti on esindatud isikukaitsevahendid, mis aitavad luua turvalisema töökeskkonna.

Coverguard tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.