COVERGUARD AGO saapad

-
5.00 
(KM-ga)
Puhasta

COVERGUARD AGO saapad on valmistatud kaasaegsetest kergetest materjalidest. Välistald on libisemiskindel isegi keraamilistel plaatidel. Saabastel on tugevast nahast pealismaterjal.

Coverguard AGO saapad vastavad EN ISO 20347 ja EN ISO 20344 tööohutuse nõuetele. Loe lähemalt tööjalanõude turvaklasside kohta SIIT!

  • Õlikindel välistald
  • EN ISO 20344
  • EN ISO 20347

COVERGUARD® pakub laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid, tööjalatseid ning isikukaitsevahendeid taskukohaste hindadega. Nende tooted vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.

TootekoodÜhikSuurusHindLaoseisTriipkood
9AGOH36/FW20*paar36
5.00 
Saadavus: laos vähe
3435249034368

Coverguard

Coverguard on globaalne tööohutustoodete bränd Prantsusmaalt, mida müüakse enam kui 100 erinevas riigis. Nende tootevalikust leiab laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Samuti on esindatud isikukaitsevahendid, mis aitavad luua turvalisema töökeskkonna.

Coverguard tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.