COVERGUARD BOUND JEANS tööpüksid

-
29.00 
(KM-ga)
Puhasta

COVERGUARD BOUND JEANS tööpüksid. Pükstel on töömehele vajalikud lahendused, nagu integreeritud joonlauataskuga sääretaskud, tugevdatud põlved (Cordura materjaliga) ja sääre alumised osad ning eemaldatavad tööriistataskud tagavad sujuva ja tõhusa tööpäeva. Vööpükstel on veniv teksalaadne materjal ning kolmekordsed tugevad õmblused. Pükstel on sees põlvepehmenduste taskud.

COVERGUARD® pakub laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset. COVERGUARD® tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes.

TootekoodÜhikVärvusSuurusHindLaoseisKogus kastisTriipkood
8BOPJ-XS*tkMustXS
29.00 
Saadavus: laos vähe
103435248079483
8BOPJ-XL*tkMustXL
29.00 
Saadavus: laos vähe
103435248079421

Coverguard

Coverguard on globaalne tööohutustoodete bränd Prantsusmaalt, mida müüakse enam kui 100 erinevas riigis. Nende tootevalikust leiab laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Samuti on esindatud isikukaitsevahendid, mis aitavad luua turvalisema töökeskkonna.

Coverguard tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.