BEN’S MAX putukatõrjevahend 37 ml

EA putukatõrje
Saadavus: laos olemas
9.80 
(KM-ga)

Ben’s Max putukatõrjevahend on väga efektiivne. Pakub kuni 10 tundi väga tõhusat kaitset sääskede, puukide ja muude tüütute hammustavate putukate eest (kihulased, parmud, moskiitod, liivakirbud, põdrakärbsed, pistekärbsed jne). Kaitseb ka erinevaid viirusnakkusi nagu Lääne-Niiluse viirusnakkus, Lyme’i tõbi, malaaria, EEE entsefaliit ja muid viirusnakkusi kandvate putukate eest.

PS! Toodet ei soovitata kasutada alla 10-aastastel lastel ja rasedatel!

Ben’s Max putukatõrjevahend sisaldab maksimaalses koguses (50%) toimeainet DEET (N,N-Dietüül-meta-tolüamiid), mida peetakse seni tõhusaimaks välja töötatud putukatõrjeaineks. Tõhusa toime tõttu kulub Ben’s Max´i teiste putukatõrjevahenditega võrreldes väga vähe. Pihustada väikestes kogustes nii riietele kui nahale, seejuures tuleks vältida otse näole pihustamist. Peletab sääski kuni 4 tundi ja puuke kuni 4,5 tundi, võib korduvalt kasutada iga 6-8 tunni tagant. Toode on lõhnatu.

Kasutamine: eemaldage kaitsekork ja pihustage toodet pihku umbes kaks pumbatäit, et kanda nahale ja riietele hoides pihusti otse näeost eemale. Ärge sisse hingake! Ärge pihustage haavadele, marrastustele ega ka ärritunud nahale!

Tähelepanu! Ärge kasutage toodet silmade ja suu ümbruses! Kasutage toodet nii, et saate pärast kasutamist käed jooksva vee all puhtaks pesta. Ärge laske kasutada lastel alla 10 eluaasta. Kasutage toodet mõõdukas koguses katmata nahal. Ärge kasutage toodet riiete all. Vältige üledoosi! Kui tulete taas siseruumi, kus kaitset ei vaja, peske need kohad, kus olete toodet kasutanud jooksva vee ja seebiga. Peske riided, millel olete toodet kasutanud, enne kui soovite neid jälle kasutada. Ärge pihustage toodet siseruumides! Puukide ka kirbude tõrjeks pihusta toodet jalatsitele, sokkidele ja pükstele. Enne riietele kandmist veenduge, et aine ei riku värvi.

Hoiustamine. Hoida jahedas, kuivas, lastele ja loomadele mitte kättesaadavas kohas. Hoida eemal kuumusest ja lahtisest leegist.

Hävitamine. Mitte läbi torgata! Mitte visata tulle! Mitte kasutada tühja pudelit uuesti muuks otstarbeks! Tühi purk visata prügikasti. Kui võimalik, viige tühi purk ohtlike jäätmete kogumispunkti!

Esmaabi. Kui toodet on sattunud silma, loputada rohke veega. Kui toodet on alla neelatud pöörduda viivitamatult arsti poole.

TootekoodÜhikHindLaoseisTriipkood
EA putukatõrjetk
9.80 
Laos olemas5037589000034