3M SecureFit SF201SGAF Scotchgard kaitseprillid

3MSF201SGAF
Saadavus: laos olemas
6.80 
(KM-ga)

3M SecureFit SF201SGAF Scotchgard kaitseprillid. Sinised sangad võivad olla paremini nähtavad, kui neid leidub toidu valmistamise ja töötlemise piirkondades. Varustatud patenteeritud 3M ™ rõhu difusiooni sangade tehnoloogiaga, mis aitab hajutada kõrva kohal survet, et see oleks turvaline ja mugav.  Läätse mõlemal küljel kasutatav 3M ™ Scotchgard ™ uduvastane kate on pikaajaline , mis tagab traditsiooniliste uduvastaste katetega võrreldes parema udu- ja kriimustuskindluse.

  • Vormitud ninasild suurendab kandmismugavust.
  • Polükarbonaatlääts neelab 99,9% ultraviolettkiirgust ja ultraviolettkiirgust ning vastab löögikindla prillina standardi ANSI Z87.1-2015 nõuetele.
  • 3M ™ SecureFit ™ 200 seeria koos Scotchgard ™ uduvastase kaitsega pakub kasutajatele siniseid sangasid , mis aitavad prillid toiduvalmistamise ja töötlemise piirkondades paremini nähtavaks teha ja läätsed mille Scotchgard ™ uduvastane kate tagab parema uduvastase kaitse. Sellel mudelil on 3M ™ Scotchgard ™ uduvastane kate, mis kestab kauem kui traditsioonilised uduvastased pinnakatted , aidates suurendada prillide jõudlust niiskes ja auravas keskkonnas.  Scotchgard ™ uduvastane kate tagab nii udu kui ka kulumiskindluse.
  • * Katsetamisel EN168 abil klaaside vastupidavus ummistumisele ja vastupidavus pinnakahjustustele peenete osakeste katsemeetoditega.
TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
3MSF201SGAFtk
6.80 
Laos olemas2014054596623996

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.