3M SECUREFIT 601 kaitseprillid

3MSF601SGAF-EU-T2
Saadavus: laost otsas
16.20 
(KM-ga)
Toode on laost otsas.

3M SecureFit 601 kaitseprillid. 3M uuenduslikes kaitseprillides on ühendatud kõik seniste mudelite parimad omadused ja enamgi veel. Need on loodud pakkuma maksimaalset mugavust, sobivust ja nägemisselgust, et prillid püsiksid peas ning kandjad oleksid kaitstud.

SecureFit kaitseprillidel on vastupidavad polükarbonaatläätsed, mis absorbeerivad 99,9% UVA- ja UVB- kiirtest. 3M Scotchgard kahepoolne uduvastane kate toimib kauem kui traditsioonilistel uduvastasel prillidel, isegi pärast korduvat pesu. Kaitseprillide valmistamisel on kasutatud patenteeritud SecureFit™ survehajutusega prillisangatehnoloogiat, mis reguleerib eri peasuurustele avalduva surve määra, et tagada optimaalne surve, tänu millele prillid püsivad peas kindlalt ja mugavalt.

SecureFit 601 kaitseprillid vastavad standardile EN166: 2001 – garanteeritud minimaalne vastupidavus igapäeva riskidele, sh. prillide mahapillamine, vananemine valguse käes, vastupidavus kuumusele ja korrosioonile.

  • Scotchgard™ uduvastane kate
  • SecureFit™ survehajutusega prillisangatehnoloogia
  • EN 166: 2001

3M silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
3MSF601SGAF-EU-T2tk
16.20 
Laost otsas20051131273139

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.