3M VERSAFLO S-433 peakate

3MS-433L
Saadavus: laost otsas
67.00 
(KM-ga)
Toode on laost otsas.

3M VERSAFLO S-433 peakate sobib kasutamiseks 3M Versaflo puhurisüsteemis ning pakub näo- ja silmakaitset vedelate pritsmete ning madala energiaga lenduvate osakeste ja tolmu eest. Peakate katab pea, näo, kaelad ja õlad. Peakatet saab pea suuruse ja kuju järgi reguleerida. Ülikerge ja avar peakate tagab suurepärase õhuvoolu jaotuse mugavamaks hingamiseks ning vähendab kaitseklaasi uduseks muutumist. Vähendab müra.

Visiiride nähtavusala, eriti allapoole nähtavus, on suurepärane ning vähendatud kumerusega kaasneb ka peegelduste ning helkimiste kahanemine. Peakatte all saab kanda nii retseptiga prille kui ka kaitseprille.

S-433 peakate vastab koos 3M Versaflo puhuriga kasutades kõrgeimale hingamisteedekaitse nõuetele (EN 12941 TH3). Ning silmade ja näo kaitse vastavalt EN166: 2: F: 3 standardile – vedelikupritsmete ning nõrkade löökide eest. EN 14594 3A – heaks kiidetud kasutamiseks koos suruõhu- voolikutega.

S-433 peakate koos 3M Versaflo motoriseeritud puhuriga tagab teile vajaliku ohutuse koos mugavuse ja lihtsusega, mis aitavad kaasa töötaja töökiiruse ja tootlikkuse parandamisele. Tänu kergele ja õhukesele disainile on töötajatel mugavam kitsastes tööruumides töötada. Sobivad kasutamiseks mitmesugustes tööstusharudes.

Loe lähemalt 3M VERSAFLO motoriseeritud puhuritest SIIT!

  • EN 166: 2: F: 3
  • EN 14594 3A
  • EN 12941 TH3
  • Materjal: 2-kihiline polüpropüleen silmkude / lamineeritud kile
  • Visiiri materjal: PETG
  • Suurus M/L (54-64 cm)
TootekoodÜhikHindLaoseis
3MS-433Ltk
67.00 
Laost otsas

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.