3M PUSH-IN kõrvatropid 38 dB

3MEX-01-021*
Saadavus: laos olemas
0.42 
(KM-ga)

3M Push-In kõrvatropid on ette nähtud kõrvakanalisse sisestamiseks, et vähendada mürataseme ja valju heli ohtlikkust. Võrreldes paljude teiste vahtkummist kõrvatroppidega, on 3M Push-In kõrvatroppidel rohkelt eeliseid – neid ei ole vaja enne kasutamist rullida, kõrva asetamiseks piisab vaid õrnast vajutusest ning elastne vars teeb troppide kasutamise hügieeniliseks. Tänu vahtkummist E-A-R form kõrvatroppide patenditud kujule ja suurusele sobivad need mugavalt enamike kuulmekäikudega. Kõrvatropid sobivad kasutamiseks tööstuslikes töökohtades ja vaba aja veetmiseks keskkondades, kus on tugev madala sagedusega müra.

  • SNR=38 dB, H=37 dB, M=36 dB, L=34 dB
  • Korduvkasutatavad
  • Ilma paelata

3M™ kannustab kogu maailmas innovatsiooni ja sütitab progressi, panustades samal ajal keskkonnakaitse, sotsiaalse vastutuse ja majandusliku progressi kaudu tõeliselt ülemaailmsesse jätkusuutlikku arengusse. Nende eesmärk on tuua inimesteni mugavad, hästi kavandatud isikukaitsevahendid (IKV), mis tagavad tõhusaima võimaliku kaitse.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
3MEX-01-021*paar
0.42 
Laos olemas4001005015415104774

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.