3M PELTORi BLUETOOTH sideseade X-seeria kõrvaklappidele

3MMT67H05WS6-EU*
Saadavus: laos vähe
59.00 
(KM-ga)

3M PELTORi Bluetooth sideseade X-seeria kõrvaklappidele on nutikas hügieenipadi, mida on võimalik kerge vaevaga ühendada 3M X-seeria kõrvaklappidega. Muudab tavalised mürasummutavad kõrvaklapid Bluetooth ühenduse ja mikrofoniga varustatud multifunktsionaalseteks kõrvaklappideks. Hügieenipadi on varustatud kuulari, mürasummutava mikrofoni ja micro-USB laadimispesaga. Ühildub läbi Bluetoothi mobiiliseadmega.

  • Bluetooth tehnoloogia
  • Kõneaeg/heli edastus ligi 8 h
  • Ooteaeg ligikaudu 250 h
  • Laadimisaeg ligikaudu 3 h
  • Seadme kaal 55 g
  • Vastupidav karmides keskkonnatingimustes (IP54)
  • Toimib ühe nupuvajutusega

3M™ kannustab kogu maailmas innovatsiooni ja sütitab progressi, panustades samal ajal keskkonnakaitse, sotsiaalse vastutuse ja majandusliku progressi kaudu tõeliselt ülemaailmsesse jätkusuutlikku arengusse. Nende eesmärk on tuua inimesteni mugavad, hästi kavandatud isikukaitsevahendid (IKV), mis tagavad tõhusaima võimaliku kaitse.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
3MMT67H05WS6-EU*tk
59.00 
Laos vähe104054596454651

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.