3M PELTOR X3 kõrvaklapid

3MX3A
Saadavus: laos olemas
29.00 
(KM-ga)

3M PELTOR X3 kõrvaklapid: uus standard disainis, mugavuses ja kaitseomadustes. Oma üle 60-aastase kogemusega uuenduslike kuulmiskaitsevahendite väljaarendamisel on 3M™ Peltor™ viinud kõrvaklappide kvaliteedi täiesti uuele tasemele. 3M™ Peltor™ on maailmaturu liider kuulmiskaitsevahendite vallas.

X3 kõrvaklapid on 3M kõrvaklappidest esimesed, kus on uue disainiga vahetükk, mis aitab summutust parandada ilma, et oleks vaja kahekordset kapslit – nii jääb kapsli sees rohkem ruumi ning kõrvaklappe on mugavam kanda. Kaetud traadist peasang on elektriisolatsiooniga. Äärmiselt kerged ja õhukesed kõrvaklapid on mugavad kanda ka pikema aja jooksul.

Kasutusalad: sobib kaitseks suure mürataseme eest, sealhulgas metsatööstuses, lennujaamas, masinaehituses jm.

  • SNR 33 dB
  • H 35 dB, M 30 dB, L 25 dB
  • Kaal 245 g
TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
3MX3Atk
29.00 
Laos olemas104046719695492

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.