3M vahetustropid 26 dB

3M1311
Saadavus: laos olemas
2.20 
(KM-ga)

3M vahetustropid peavõruga kõrvatroppidele 1310. Ümarad vahtkummist kõrvatropid avaldavad kuulmekäigule vähem survet ning moodustavad mugava müratihendi.

Vahetustropid kuuluvad peavõruga kõrvatroppide 1310 komplekti. Tänu unikaalsele elastsele peavõrule ning pehmetele ümaratele vahtkummist otstele avaldavad kõrvatropid kuulmekäigule vähem survet ning moodustavad mugava müratihendi. Kõrvatropid 1310 kaaluvad vaid 13 grammi ning nende vahtkummist otsi on lihtne vahetada. Pearihma võib kanda kaela taga või lõua all ning see puutub riietega minimaalselt kokku.

  • SNR 26 dB

Üleilmse korporatiooni 3M eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. 3M kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
3M1311paar
2.20 
Laos olemas100205010027407510

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.