3M PELTOR ULTRAFIT kõrvatropid ühenduspaelaga 14 dB

3MUF-01-015*
Saadavus: laost otsas
1.60 
(KM-ga)
Toode on laost otsas.

3M PELTOR UltraFit 14 kõrvatropid on väikese summutusvõimega hüpoallergeenilisest silikoonkummist. UltraFit 14 kõrvatroppidel on unikaalne filter, mis summutab ohtliku müra ja teravad helid, kuid kasutaja on siiski võimeline teistega juttu rääkima. Soovitatav kasutada väikese kuni mõõduka mürataseme puhul ehk kuni 85 dB (A). Pael kõrvatroppide küljes ei lase neil ära kaduda ning hoiab need alati käeulatuses, mistõttu on kaitsevahendid sobivad just pausidega töö jaoks. Kasutamise vaheaegadel võib kõrvatroppe hoida läbipaistvas hoiukonteineris, kus need mustaks ei lähe.

  • SNR 14 dB
  • Korduvkasutatavad
  • Pestavad kuni 50 korda
  • Eemaldatava ühenduspaelaga
  • Kaasas plastikust läbipaistev hoiukonteiner

3M™ kannustab kogu maailmas innovatsiooni ja sütitab progressi, panustades samal ajal keskkonnakaitse, sotsiaalse vastutuse ja majandusliku progressi kaudu tõeliselt ülemaailmsesse jätkusuutlikku arengusse. Nende eesmärk on tuua inimesteni mugavad, hästi kavandatud isikukaitsevahendid (IKV), mis tagavad tõhusaima võimaliku kaitse.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
3MUF-01-015*tk
1.60 
Laost otsas2004046719428557

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.