3M NEXCARE veekindlad plaastrid 20tk

3MN0620AS*
Saadavus: laos olemas
2.75 
(KM-ga)

3M NEXCARE veekindlad plaastrid kaitsevad väiksemaid haavasid, nagu kriimustused, sisselõiked ja villid. Üliõhukesel hingaval plaastril on 360-kraadine tihend, mis kaitseb vee, mustuse ja mikroobide eest. Läbipaistev elastne plaaster kinnitub hõlpsalt sõrmedele, küünarnukkidele, põlvedele ja teistele raskesti kaetavatele kehaosadele. Sobivad kasutamiseks toidutegemisel, koristamisel, treenimisel, ujumisel, kalastamisel jm. Nexcare ™ veekindlad plaastrid väärivad kohta igas esmaabikomplektis, pakkudes usaldusväärset hooldust.

  • Läbipaistvad ja vähe märgatavad
  • 20 plaastrit
  • 6 tk – 76 x 51 mm
  • 10 tk – 38 x 38 mm
  • 4 tk – Ø 22,5 mm
TootekoodÜhikHindLaoseisTriipkood
3MN0620AS*karp
2.75 
Laos olemas5902658093050

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

3M silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.