3M D7925 Secure Click P2R vahetatav tolmufilter

3MD7925
Saadavus: laost otsas
7.24 
(KM-ga)
Toode on laost otsas.

3M D7925 Secure Click P2R vahetatav tolmufilter(4 tk pakis).Tahked osakesed (peened tolmud ja udud). Saab kasutada koos 3MD701 adapteriga 3M D8000 seeria filtrite peale. 3M ™ D3000 ja D7900 Secure Click ™ tahkete osakeste filtrid vastavad Euroopa standardi EN 143: 2000 + A1: 2006 nõuetele.

  • Puhastamine ja ladustamine: Filtreid EI tohi puhastamise ajal sukeldada vette / vedelikku. Filtrite plastkomponente võib pühkida puhtaks 3M ™ 105  pindade puhastusvahendiga.
  • Kui mugav hingamine on raskendatud, vahetage 3M ™ Secure Click ™ tahkete osakeste filtrid välja, samuti ka siis kui filter määrdub või tekivad füüsilised kahjustused.
  • Enne kasutamist kontrollige aegumiskuupäeva. Muude kasutuspiirangute kohta lugege toodete juurde kuuluvat kasutusjuhendit.
TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
3MD7925pk
7.24 
Laost otsas801051131278073

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

3M silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.